Kiedy i gdzie?
16-17 maja 2019 r., Warszawa

Dla kogo?
Dla handlowców, przedstawicieli handlowych, doradców klienta, telemarketerów.

Tematyka:

Pierwszego dnia Zgrupowania uczestnicy dowiedzą się m.in. jak, dzięki silnej marce osobistej, docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów, jakie narzędzia marketingowe warto znać i wykorzystywać w codziennej pracy sprzedażowej, jak pracować z lejkiem sprzedaży na co dzień, żeby poprawić jego szczelność, jak rozwijać umiejętności, które zawsze będą potrzebne w sprzedaży, jak budować przewagę konkurencyjną poprzez dostarczanie klientom unikatowych doświadczeń sprzedażowych, w jaki sposób cykl życia klienta oraz cykl życia produktu wpływają na argumentację sprzedażową. Nowością jest merytoryczna odprawa na zakończenie pierwszego dnia połączona z networkingiem i koktajlem. Drugiego dnia każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w dwóch spośród trzech zaproponowanych warsztatów: Sprzedaż przez LinkedIn – jak robić to dobrze, Obrona ceny, czyli negocjacje cenowe w praktyce oraz Storytelling jako skuteczne narzędzie sprzedażowe.

Organizator:

„As Sprzedaży”

Więcej informacji: www.zgrupowanie.explanator.pl

Zobacz również

Team lider: czy członkowie zespołu muszą się lubić?

AS_30_6.jpg

Kiedyś usłyszałem taką maksymę: „pracownicy nie muszą się lubić, oni mają ze sobą dobrze współpracować”. Tylko czy zespół może być efektywny, kiedy relacje między jego członkami są cały czas napięte, a spotkania nie należą do przyjemności? Wszystko zależy od kilku czynników, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, zatem przyjrzyjmy się im i spróbujmy odpowiedzieć na tytułowe pytanie.

Czytaj więcej

"Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą" ‑ Damon Zahariades

AS_30_4.4.jpg

Nie radzisz sobie z terminami, masz słabe wyniki, twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem, by zająć się smartfonem, Facebookiem, Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda ci się skupić na pracy, wystarczy jeden SMS czy e-mail, aby natychmiast stracić zainteresowanie obowiązkami.

Czytaj więcej

"QBQ! Pytania trafiające w sedno. Osobista odpowiedzialność w pracy i w życiu prywatnym" ‑ John G. Miller

AS_30_4.3.jpg

Dlaczego nie może być jak wcześniej? Kto tym razem nawalił? Kiedy wreszcie oni poważnie nas potraktują? Kiedy w końcu ktoś mnie przeszkoli? Może zadajesz takie lub podobne pytania, a już na pewno wciąż słyszysz je u innych.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama