Tomasz Król „Zegar rozwiązywania problemów”

As Sprzedaży 20/2019 Tekst otwarty
AS_20_03.jpg

Nieuchronnie nadciągające terminy, kłopoty w pracy, komplikacje w życiu prywatnym – wszystkie te problemy mają ze sobą coś wspólnego. Wolelibyśmy ich uniknąć, a skoro już się pojawią, chcielibyśmy je jak najszybciej rozwiązać. Prędko i skutecznie. O ile to możliwe, również definitywnie – tak, by się już nigdy nie powtórzyły. Czy to możliwe? Tomasz Król twierdzi, że tak.

Autor książki „Zegar rozwiązywania problemów” podszedł do zagadnienia systemowo i opracował metodę, którą wypróbował najpierw na samym sobie (trzykrotnie), a potem sprawdzał w codziennej pracy z klientami, rozwiązując problemy techniczne, jakościowe i logistyczne. Wdrożył ją we własnej firmie, zwielokrotniając zyski.

Metoda opracowana przez autora zadziała u każdego, kto jest wystarczająco zmotywowany, by zmienić swoje życie – poprawić jakość swojej pracy, zwiększyć własną wydajność, spłacić długi, popchnąć do przodu karierę, naprostować prywatne relacje.

Książka składa się z dwóch części. W pierwszej akcja jest wartka. Główny bohater, Janusz, poznaje Zegar, gdy rozwiązuje problemy techniczne i jakościowe. Odkrywa wtedy, że tej metody może użyć, by zająć się własnymi problemami. Wtajemnicza w nią koleżankę, Martę, która dzięki Zegarowi staje na nogi finansowo. Janusz jest zafascynowany do tego stopnia, że systematyzuje lekturę książek, przygląda się relacji z synem, a nawet ratuje swój zakład w obliczu korporacyjnych decyzji o jego zamknięciu. Druga część książki to poradnik korzystania z metody. Czytelnik ma okazję przygotować własny zegar i wskazówkę, za pomocą której będzie wizualizował stan zaawansowania poszczególnych problemów.

Uwaga!

Rabat 10 zł dla czytelników „Asa Sprzedaży” na zakup audiobooka w księgarni www.ebookpoint.pl. Kod zniżkowy: ASSPRZEDAZY.
Drukuj

Zobacz również

Archiwum