Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług

As Sprzedaży 22/2019
Kompas_4.2.jpg

To przewodnik, który powstał z myślą o firmach, agencjach, freelancerach i osobach oferujących usługi klientom indywidualnym. Krok po kroku, rozdział po rozdziale, przygotowuje czytelnika do współpracy z klientami premium z Polski oraz z zagranicy.

Justyna Fabijańczyk od ponad dziesięciu lat zajmuje się sprzedażą usług kreatywnych. W swojej książce przedstawia ścieżkę pozyskiwania klientów premium wypracowaną w ciągu wielu lat pracy. Autorka wskazuje, jak sprzedawać w sposób przyjazny i nieinwazyjny, tak aby klienci wracali, a wręcz polecali handlowca dalej. Podpowiada również, gdzie szukać klientów premium oraz jak przedstawiać im ofertę, by decydowali się na współpracę za wyższe, niż dotychczas, stawki. Prezentuje również techniki nowoczesnej sprzedaży: Technikę Mostu Sprzedażowego oraz Technikę Pomocnej Dłoni, które sama wykorzystuje w pracy z klientami premium.

 

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę
Drukuj

Zobacz również

Archiwum