National Sales Congress

Open access no. 21/2019

Kiedy i gdzie? 
28 marca 2019 r., Warszawa, PGE Narodowy

Dla kogo?
Dla osób pracujących w sprzedaży, a także dla dyrektorów i menedżerów sprzedaży.

Tematyka

Podczas kongresu uczestnicy dowiedzą się m.in., jak prowadzić negocjacje, jak sprawić, by klienci od nas nie odchodzili, jak pokonywać obiekcje, jak sprzedawać przez LinkedIn, jak budować swoją markę osobistą, jakie trendy będą dominować wkrótce w sprzedaży.

Prelegenci

Prelegenci to uznani branżowi specjaliści, praktycy sprzedaży i zarządzania, a także wykładowcy na uczelniach MBA, m.in.: Jacek Kotarbiński, Nikolay Kirov, Karina Popieluch, Dagmara Pakulska, Jakub B. Bączek i Jerzy Górski – mistrz świata w podwójnym Ironmanie.

Organizator

International Center of Events Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.nationalsales.pl

Also check

On-line only no. 22/2019

#ZgrupowanieAsówSprzedaży2019 – podsumowanie

ASy_1.jpg

Kolejne Zgrupowanie Asów Sprzedaży za nami. To były dwa dni intensywnych treningów sprzedażowych – od budowania marki osobistej, przez zarządzanie lejkiem, po dostarczenie klientom unikalnych doświadczeń w procesie sprzedaży.

Read more

Pozyskaj klientów premium. Poradnik nowoczesnego sprzedawcy usług

Kompas_4.2.jpg

To przewodnik, który powstał z myślą o firmach, agencjach, freelancerach i osobach oferujących usługi klientom indywidualnym. Krok po kroku, rozdział po rozdziale, przygotowuje czytelnika do współpracy z klientami premium z Polski oraz z zagranicy.

Read more

Szukając klienta. Jak rozpoznać potencjalnego nabywcę i nie wpadać w pułapkę sprzedawania wszystkim

Kompas_4.1.jpg

Jakich kompetencji będzie potrzebował handlowiec, aby skutecznie funkcjonować na zmieniającym się rynku? Czy obecnie handlowiec może działać efektywnie bez wiedzy i umiejętności z dziedziny marketingu? A jeżeli ich potrzebuje, to jakich i jak szerokich? Książka Arkadiusza Bednarskiego i Kingi Religi jest próbą znalezienia odpowiedzi na te pytania.

Read more

Current issue

Go to

Partners

Reklama