Brian Tracy, Dan Strutzel „Tajniki zarządzania pieniędzmi. Jak osiągnąć wolność finansową”

As Sprzedaży 17/2018 Tekst otwarty
MT-Biznes_Science_of_Money_8cm.jpg

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawami, jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat, żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia, wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną liczbę książek, artykułów, postów na blogach oraz przemów o tym, czym są pieniądze, jak je zarabiać i wydawać, kto je ma, a kto nie, oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej, pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Autorzy wprowadzają nas w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowane nie od lat, lecz od tysiącleci. Zapewniają, że idee opisane w tej książce zastosowane we własnym życiu i działalności biznesowej pozwolą osiągnąć sukces finansowy. Warto samemu się o tym przekonać.

Drukuj

Zobacz również

Archiwum