Kiedy i gdzie? 
22–23 listopada 2018 r., Warszawa

Dla kogo?
Dla menedżerów sprzedaży i marketingu różnych szczebli.

Tematyka:
W programie m.in.: czego sprzedawcy nie wiedzą o swoich klientach i czego klienci oczekują od sprzedawców przyszłości; jak stworzyć zespół wsparcia sprzedaży, kto powinien nim dowodzić i jak efektywnie wdrożyć podział obowiązków; jak zrekrutować „żołnierza przyszłości”, który zostanie w naszym sprzedażowym oddziale na długo i przyniesie wymierne korzyści; jak optymalizować politykę cenową w sektorze B2B; jak znaleźć idealny model dystrybucji dla swoich potrzeb oraz dystrybutora, który pomoże go zrealizować.

Dodatkowo podczas Forum zostaną przedstawione wyniki autorskiego badania środowiska sprzedażowego, przeprowadzonego przez magazyn „Szef Sprzedaży” we współpracy z Infoteam-Consulting AG, Livespace i Grupą IQS.

W programie przewidziano również debatę, która odbędzie się pod hasłem „Kto lepiej sprawdzi się we współczesnym dziale sprzedaży – sprzedawca – «uniwersalny żołnierz» czy «agent do zadań specjalnych»?”.

Prelegenci:
Wśród prelegentów m.in. Lech Dworaczyński, Tomasz Kalko i Grzegorz Furtak.

Organizator:
„Szef Sprzedaży”

Więcej informacji:
www.kongres-sprzedazowy.explanator.pl.

Also check

On-line only no. 23/2019

Wyeliminować pożeracze czasu

AS_23_czas.jpg

Organizacja pracy i zarządzanie czasem mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, gdyż dobra organizacja pracy sprzyja efektywności jego wykorzystania. Zła organizacja działa natomiast odwrotnie, a każda wykonywana czynność pochłania więcej energii niż powinna. Jeśli dzieje się tak dzień za dniem, nasza indywidualna efektywność pracy nieuchronnie się obniża. Jak poprawić swoją wydajność?

Read more
On-line only no. 23/2019

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim

AS_23_matka.jpg

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim to trudne wyzwanie, które metaforycznie można porównać do przesiadki z pędzącego rollercoastera (w domu z maluchem nigdy nie wiadomo jak będzie wyglądał kolejny dzień) do pędzącego pociągu (albo uda ci się wskoczyć do pędzącego składu, który co miesiąc przyśpiesza w kierunku nowego targetu, albo boleśnie poobijasz się, próbując dogonić uciekające wagony). Dlatego warto dobrze przygotować się do powrotu, aby etap wdrożenia przebiegł sprawnie.

 
Read more

Team lider kontra konflikt w zespole

AS_23_9.jpg

Jeśli kierujesz grupą osób, na pewno masz do czynienia z konfliktami. To naturalne zjawisko, które odpowiednio zarządzone potrafi wpłynąć na umocnienie więzi i zwiększenie efektywności działań. Jednocześnie wielu menedżerów obawia się wikłania w konflikty. Najczęściej, ponieważ nie czują się kompetentni lub uprawnieni. Jako lider masz do dyspozycji pokaźne pudełko z narzędziami służącymi do rozwiązywania konfliktów. Aby jednak zbyt często nie trzeba było do niego sięgać, warto najpierw dobrze zrozumieć naturę konfliktu i wiedzieć, jak tworzyć kulturę w zespole, która je samoreguluje.

Read more

Current issue

Go to

Partners

Reklama