Kompas zawodowy

AS_20_03.jpg

Tomasz Król „Zegar rozwiązywania problemów”

As Sprzedaży 20/2019 Tekst otwarty

Nieuchronnie nadciągające terminy, kłopoty w pracy, komplikacje w życiu prywatnym – wszystkie te problemy mają ze sobą coś wspólnego. Wolelibyśmy ich uniknąć, a skoro już się pojawią, chcielibyśmy je jak najszybciej rozwiązać. Prędko i skutecznie. O ile to możliwe, również definitywnie – tak, by się już nigdy nie powtórzyły. Czy to możliwe? Tomasz Król twierdzi, że tak.

AS_20_03.1.jpg

Andrzej Niemczyk, Mariusz Kędzierski „Zawód: handlowiec. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji”

As Sprzedaży 20/2019 Tekst otwarty

Powszechnie wiadomo, że praca w sprzedaży wymaga ogromnego zaangażowania i predyspozycji, które nie każdy ma. Trzeba pogodzić szeroką wiedzę o oferowanym produkcie i rynku z umiejętnościami dobrego psychologa. Niełatwa to sprawa, lecz z pomocą przychodzą Andrzej Niemczyk, Mariusz Kędzierski oraz ich audiobook – „Zawód: handlowiec”.

AS_20_06.jpg

4 wskazówki, jak być dobrym team liderem

Wydawać by się mogło, że kierowanie zespołem to umiejętność, którą się ma albo nie. A jeśli ktoś jest doskonałym sprzedawcą, to z pewnością będzie w stanie przekazać swoją wiedzę i umiejętności innym. Owszem, predyspozycje są ważne, ale czy jest to jedyny czynnik warunkujący osiąganie sukcesów w tej dziedzinie? Śmiem twierdzić, że nie! To kompetencje, których można się nauczyć.

PNSA wybrało najlepszych sprzedawców w Polsce!

As Sprzedaży 19/2018 Tylko on-line Tekst otwarty
3 grudnia w warszawskim Hotelu Intercontinental podczas Gali Finałowej X edycji Konkursu Polish National Sales Awards nagrodzono liderów sprzedaży i obsługi klienta w Polsce. Wyłoniono laureatów i wyróżnionych w 21 kategoriach. Przyznano również nagrodę Supersprzedawcy. Wyjątkową, jubileuszową edycję konkursu patronatem objęła pani Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Ideą konkursu jest kształtowanie i promowanie dobrych praktyk w sprzedaży oraz wysokich standardów etycznych.

Znamy laureatów konkursu Telemarketer Roku 2018

As Sprzedaży 18/2018 Tekst otwarty

24 maja w Teatrze Capitol w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Telemarketer Roku 2018. Jury przyznało osiem tytułów Telemarketera Roku oraz cztery wyróżnienia, w tym aż dwa w kategorii Sprzedaż outbound. Pierwszy raz przyznano nagrodę Grand Prix dla firmy, której grupa konsultantów otrzymała najwyższe oceny za rozmowy zgłoszone do konkursu.

#drużynaasowsprzedazy01.jpg

#DrużynaAsówSprzedaży

As Sprzedaży 18/2018 Tekst otwarty

Dwa dni i 15 godzin intensywnych treningów sprzedażowych przeprowadzonych przez ośmiu doświadczonych trenerów, bilety niedostępne już miesiąc przed terminem wydarzenia i kilkudziesięciu chętnych oczekujących na ławce rezerwowych. Tak w skrócie wyglądało drugie Zgrupowanie Asów Sprzedaży.

Archiwum