Kompas zawodowy

AS_16_03_2.jpg

Agata i Jerzy Rzędowscy „Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego”

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Wielu ludzi traktuje prezentacje jako „ściągę” do swojego przemówienia. Zasypują pojedyncze slajdy ogromem tekstu, którego nikt nie czyta. Autorzy książki „Mistrzowskie prezentacje” przekonują, że prezentacja może być naprawdę multimedialna i wspierać mówcę obrazem i dźwiękiem, a przy tym ułatwiać słuchaczom zapamiętywanie treści.

AS_16_03_3.jpg

Festiwal Call Center

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Uczestnicy Festiwalu dowiedzą się m.in.: w jaki sposób osiągać sukces w komunikacji z klientem, co jest ważne w procesie szkolenia pracownika oraz dlaczego klienci wolą skontaktować się przez czat zamiast przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

AS_15_03.jpg

Zgrupowanie Asów Sprzedaży – wiosna 2018

As Sprzedaży 15/2018 Tekst otwarty

Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak planować swoją pracę, aby zrealizować wyznaczone cele, jak zbilansować wysiłek włożony w budowanie relacji z klientem do wartości, którą generuje, jakie działania podjąć, kiedy stały klient przestał kupować, jak sprawić, aby cena przestała być dla klienta ważna, jak przełożyć potrzeby klienta na ofertę handlową.

AS_13_03_3.jpg

4. Forum Szefów Sprzedaży. Od efektywnej strategii do obsługi posprzedażowej

As Sprzedaży 13/2017 Tekst otwarty

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak – korzystając z konkretnych metod i danych – stworzyć plan sprzedaży, który pogodzi cele zarządu i realne możliwości handlowców; jak w prosty, a zarazem skuteczny sposób zarządzać ryzykiem w sprzedaży oraz kontrolować realizację planu przez poszczególnych sprzedawców; jak spośród wielu dostępnych środków motywacyjnych dobrać te, które rzeczywiście zadziałają w konkretnym zespole; jak zmniejszyć rotację w zespole handlowców i zatrzymać najlepszych sprzedawców.

Polecamy

Archiwum