Kompas zawodowy

MT-Biznes_Science_of_Money_8cm.jpg

Brian Tracy, Dan Strutzel „Tajniki zarządzania pieniędzmi. Jak osiągnąć wolność finansową”

As Sprzedaży 17/2018 Tekst otwarty

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawami, jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat, żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

AS_16_03_2.jpg

Agata i Jerzy Rzędowscy „Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego”

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Wielu ludzi traktuje prezentacje jako „ściągę” do swojego przemówienia. Zasypują pojedyncze slajdy ogromem tekstu, którego nikt nie czyta. Autorzy książki „Mistrzowskie prezentacje” przekonują, że prezentacja może być naprawdę multimedialna i wspierać mówcę obrazem i dźwiękiem, a przy tym ułatwiać słuchaczom zapamiętywanie treści.

AS_16_03_3.jpg

Festiwal Call Center

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Uczestnicy Festiwalu dowiedzą się m.in.: w jaki sposób osiągać sukces w komunikacji z klientem, co jest ważne w procesie szkolenia pracownika oraz dlaczego klienci wolą skontaktować się przez czat zamiast przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

AS_15_03.jpg

Zgrupowanie Asów Sprzedaży – wiosna 2018

As Sprzedaży 15/2018 Tekst otwarty

Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak planować swoją pracę, aby zrealizować wyznaczone cele, jak zbilansować wysiłek włożony w budowanie relacji z klientem do wartości, którą generuje, jakie działania podjąć, kiedy stały klient przestał kupować, jak sprawić, aby cena przestała być dla klienta ważna, jak przełożyć potrzeby klienta na ofertę handlową.

Archiwum