Kompas zawodowy

Znamy laureatów konkursu Telemarketer Roku 2018

As Sprzedaży 18/2018 Tekst otwarty

24 maja w Teatrze Capitol w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Telemarketer Roku 2018. Jury przyznało osiem tytułów Telemarketera Roku oraz cztery wyróżnienia, w tym aż dwa w kategorii Sprzedaż outbound. Pierwszy raz przyznano nagrodę Grand Prix dla firmy, której grupa konsultantów otrzymała najwyższe oceny za rozmowy zgłoszone do konkursu.

#drużynaasowsprzedazy01.jpg

#DrużynaAsówSprzedaży

As Sprzedaży 18/2018 Tekst otwarty

Dwa dni i 15 godzin intensywnych treningów sprzedażowych przeprowadzonych przez ośmiu doświadczonych trenerów, bilety niedostępne już miesiąc przed terminem wydarzenia i kilkudziesięciu chętnych oczekujących na ławce rezerwowych. Tak w skrócie wyglądało drugie Zgrupowanie Asów Sprzedaży.

MT-Biznes_Science_of_Money_8cm.jpg

Brian Tracy, Dan Strutzel „Tajniki zarządzania pieniędzmi. Jak osiągnąć wolność finansową”

As Sprzedaży 17/2018 Tekst otwarty

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawami, jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat, żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

AS_16_03_2.jpg

Agata i Jerzy Rzędowscy „Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego”

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Wielu ludzi traktuje prezentacje jako „ściągę” do swojego przemówienia. Zasypują pojedyncze slajdy ogromem tekstu, którego nikt nie czyta. Autorzy książki „Mistrzowskie prezentacje” przekonują, że prezentacja może być naprawdę multimedialna i wspierać mówcę obrazem i dźwiękiem, a przy tym ułatwiać słuchaczom zapamiętywanie treści.

AS_16_03_3.jpg

Festiwal Call Center

As Sprzedaży 16/2018 Tekst otwarty

Uczestnicy Festiwalu dowiedzą się m.in.: w jaki sposób osiągać sukces w komunikacji z klientem, co jest ważne w procesie szkolenia pracownika oraz dlaczego klienci wolą skontaktować się przez czat zamiast przeprowadzić rozmowę telefoniczną.

Archiwum