7 pytań o sprzedaż: Mateusz Saja

Kamila Sekułowicz   As Sprzedaży 18/2018
AS_18_12.JPG
Świadome korzystanie z głosu, odpowiednie akcentowanie daje efekty, które zauważam każdego dnia pracy. Zawsze podkreślam, że trzeba dzwonić do klienta z pozytywnym nastawieniem, a w głosie jest to bardzo odczuwalne.

Skuteczna sprzedaż polega…

...przede wszystkim na umiejętnej rozmowie z potencjalnym klientem. Wybadanie potrzeb, zadawanie pytań, przedstawianie wartości danego produktu to najważniejsze elementy, które wpływają na moje wysokie wyniki sprzedażowe. Niby prosty, ale ważny element – trzeba lubić rozmawiać z ludźmi i zawsze patrzeć z perspektywy klienta. Musimy zadać sobie pytanie, czego oczekuje rozmówca, aby na koniec rozmowy obie strony były zadowolone.

Najtrudniejszy moment w dotychczasowej karierze?

Na szczęście nie miałem takiego momentu i nie dopuszczam myśli, że taka chwila może nadejść. Lubię to, co robię – najważniejsze w życiu jest robić to, co się uwielbia. Trzeba też umieć znaleźć balans między życiem zawodowym a prywatnym i przede wszystkim znaleźć czas na własne pasje.

Największy autorytet zawodowy…

Trudno wybrać jeden. Kilka razy w tygodniu słucham inspirujących przemówień motywujących mnie do działania. Zwłaszcza przed pracą – w samochodzie w trakcie jazdy. Przykładowo: Anthony Robins, Jordan Belfort, Nick Vujicic, Will Smith, Les Brown i kilku innych.

Narzędzie, które ułatwia codzienną pracę…

To mój głos – a w mojej pracy handlowca telemarketera to jest istotny element. Świadome korzystanie z głosu, odpowiednie akcentowanie, daje spore efekty, które zauważam każdego dnia pracy. Zawsze podkreślam, że trzeba dzwonić do klienta z bardzo pozytywnym nastawieniem, a w głosie jest to bardzo odczuwalne.  

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę
Drukuj

Zobacz również

Archiwum