7 pytań o sprzedaż: Adam Pogorzelczyk

As Sprzedaży 17/2018
AS_17_10.jpg

Otwartość na drugiego człowieka, podejmowanie najtrudniejszych wyzwań, innowacyjność i kreatywność, które pozwalają inspirować innych. Dzięki tym cechom zapisanym na „recepcie sukcesu” można odnosić sukcesy zawodowe, które przekładają się na inne aspekty życia prywatnego.

Skuteczna sprzedaż polega…

Na odpowiednim planowaniu, przygotowaniu, a przede wszystkim konsekwencji w działaniu. Mam tu na myśli znajomość branży oraz wdrażane innowacje w punkcie sprzedaży, które właściciel sklepu postrzega jako wartość dodaną do sprzedaży.

Najtrudniejszy moment w dotychczasowej karierze?

Najtrudniejszym momentem w karierze była decyzja o zmianie pracy w 2015 roku, gdy przeszedłem do Kompanii Piwowarskiej. Z perspektywy trzech lat ta decyzja – wówczas trudna – okazała się bardzo trafna. Mam możliwość rozwoju i odnoszenia sukcesów, dzięki którym wielokrotnie zostałem wyróżniony w konkursach wewnątrz firmy. Bardzo się cieszę, że mogłem się zaprezentować również w konkursie Polish National Sales Awards, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Ważne, aby zawsze podejmować wyzwanie, bo wtedy możemy odnieść sukces!

Największy autorytet zawodowy…

Dla mnie największym autorytetem zawodowym jest mój przełożony Łukasz Kosierkiewicz. To on wprowadza do zespołu spokój, daje możliwość rozwoju, potrafi indywidualnie dotrzeć do każdej osoby i ma wysokie standardy etyczne. Jego otwartość na drugiego człowieka pozwala przygotować plan działania, dzięki któremu odnosimy sukces zespołowy oraz indywidualny.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę
Drukuj

Zobacz również

Archiwum