Asy sprzedaży

no. 23/2019

7 pytań o sprzedaż: Marcin Osman

AS_23_22.jpg

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w Internecie można...

Read more
no. 22/2019

7 pytań o sprzedaż: Karol Froń

AS_22_22.jpg

Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą telekomunikacyjną, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami. Autor pięciu książek o sprzedaży, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce. Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych poprzez zmianę przekonań, nawyków mentalnych i rozwój umiejętności...

Read more
no. 21/2019

7 pytań o sprzedaż: Monika Bartkowiak

M. Bartkowiak.jpg
Wiele osób pragnących odnieść sukces narzeka na brak czasu i przeciążenie pracą. Wynika to z tego, że pracujemy za dużo, a efektów jakoś nie widać. Badania wykazują, że wykorzystujemy swój potencjał w 30–40%. Większość naszego czasu i energii ulega marnotrawstwu.
Read more
no. 20/2019

7 pytań o sprzedaż: Arkadiusz Bednarski

AS_20_18.jpg

Nigdy, przenigdy i w żadnym wypadku nie należy się uprzedzać. Ani do ludzi, ani do miejsc, ani do rzeczy. Warto poświęcać zdecydowanie więcej czasu na twórcze myślenie niż na ocenianie i osądzanie.

Read more
no. 19/2018

7 pytań o sprzedaż: Miron Szmytkiewicz

Miron Szmytkiewicz.jpg

Otwartość na to, by uczyć się od innych, którzy osiągnęli już sukces jest ważna, ale nie zastąpi nigdy szczerze odbytej podróży w głąb siebie. Meandrując przez swoje silne i słabe strony, wyznaczajmy sobie odpowiednie cele i narzędzia do ich realizacji, a kiedy stawiać będziemy kolejne kroki w drodze na szczyt, okaże się, że sami dla siebie możemy być inspiracją do coraz prężniejszego rozwoju.

Read more
no. 18/2018

7 pytań o sprzedaż: Mateusz Saja

AS_18_12.JPG
Świadome korzystanie z głosu, odpowiednie akcentowanie daje efekty, które zauważam każdego dnia pracy. Zawsze podkreślam, że trzeba dzwonić do klienta z pozytywnym nastawieniem, a w głosie jest to bardzo odczuwalne.
Read more
no. 17/2018

7 pytań o sprzedaż: Adam Pogorzelczyk

AS_17_10.jpg

Otwartość na drugiego człowieka, podejmowanie najtrudniejszych wyzwań, innowacyjność i kreatywność, które pozwalają inspirować innych. Dzięki tym cechom zapisanym na „recepcie sukcesu” można odnosić sukcesy zawodowe, które przekładają się na inne aspekty życia prywatnego.

Read more
no. 16/2018

7 pytań o sprzedaż: Natalia Spólnik

AS_16_10.jpg

Na co dzień staram się czerpać jak najwięcej od ludzi, którzy mnie otaczają. Mam możliwość współpracować z osobami, które dosłownie „zjadły zęby na sprzedaży". Ich doświadczenia są dla mnie dużą inspiracją.

Read more

Next
page

Nastęna stron

Current issue

Go to

Partners

Reklama